840 840 700

Profesionální služby v IT

pro živnostníky, menší a střední společnosti

Dokuwiki

Elastický „redakční systém“ vhodný pro weby s vysokou mírou uživatelské participace, štábní kulturou a zaměřením na obsah.

Bohatý obsah, jednoduchá správa

Dokuwiki je wiki software. Je to systém, který je vyvinut s myšlenkou participace uživatelů na vytváření obsahu. Pomocí nejrůznějších pluginů na něm lze vystavět weby s vysokou úrovní informačního toku a přitom zachovat jednoduchost editace obsahu, která je systému wiki vlastní. „Redakční systém“, který Vám na Dokuwiki vyvineme nemá žádné skryté administrativní rozhraní. Obsah je vytvářen přímou editací textů v prostředí stránek na základě oprávnění přihlášených uživatelů/editorů.

Štábní kultura

Na rozdíl od běžných redakčních systémů je pozornost editora stránek zaměřěna na informační obsah, nikoliv na vzhled. Ten je implementován webmasterem. Přestože to na první pohled budí dojem, že web na Dokuwiki je grafický „méně bohatý“, opak je pravdou. Omezení editora při práci s grafickou stránkou obsahu jsou garancí, že vlastní grafický obsah zůstane jednotný a neporušený. Dokuwiki respektuje vaši štábní strukturu.

Pomůžeme i Vám

Zaměřujeme se na živnostníky a menší a střední společnosti.
Profi helpdesk, garance reakční doby, urgentní výjezdy.
Nízkonákladové služby šetřící čas a peněženky klientů.
Akceptujeme platby v elektronických měnách (Bitcoin).
WebStep, tradice 15 let a tisíce spokojených zákazníků.