840 840 700

Profesionální služby v IT

pro živnostníky, menší a střední společnosti

Aktuality a oznámení

RSS kanál

Informační bulletin nejen pro naše zákazníky.

Partnerství se Safetica technologies, s.r.o.

Naše společnost se stává partnerem Safetica technologies, s.r.o., dodavatele software pro ochranu úniků firemních dat (DLP) a analýzu a řízení využívání IT uživateli počítačových sítí (zaměstnanci). Dohled nad HW a SW prostředky v počítačových sítí realizovaný systémy společnosti GFI tak doplňujeme o monitoring chování uživatelů a ochranu úniků firemních dat Safetica.

Provoz o vánočních svátcích

 • 21.12.2012
 • Kategorie: provoz

Vážení klienti, oznamujeme Vám, že náš provoz během svátečních svátků není omezen s výjimkou Silvestra, tedy 31.12.2012. Požadavky na helpdesk jsou monitorovány nepřetržitě, v případě potřeby jsme tak schopni řešit kritické situace u našich klientů.

Přejeme Vám všem klidné vánoční svátky a úspěšný nový rok s třináctkou na konci. Pracovníci WebStep, s.r.o.

Údržba poštovního serveru

 • 04.08.2012
 • Kategorie: e-mail

Dobrý den vážení zákazníci.

Oznamujeme Vám, že dnes ve 24:00 (o půlnoci) proběhne plánovaná údržba našeho poštovního serveru mail.webstep.net. Zásah bude trvat cca 2h a během této doby je možné očekávat výpadky v přístupu k Vašim mailboxům.

Během této doby stejně jako po celý rok se můžete s případnými problémy obracet na naši technickou podporu (helpdesk) na adrese podpora@webstep.net, případně je hlásit pomocí formuláře na adrese

http://www.webstep.net/hotline

Děkujeme za pochopení. Správce poštovního systému.

Podpora autokonfigurace e-mailového účtu v Microsoft Outlook

 • 11.06.2012
 • Kategorie: e-mail

Naše technické oddělení implementovalo na našem poštovním serveru podporu pro poštovního klienta Microsoft Outlook 2010. Podpora je podmíněna správou Vaší poštovní domény u naší společnosti.

Vzdálené zálohování dat - nová služba pro živnostní a menší společnosti

 • 01.06.2012
 • Kategorie: backup

Letité zkušenosti v oblasti vzdáleného zálohování dat pro naše klienty jsme konstituovali do nové služby Vzdálené zálohování dat. Pro tuto službu jsme připravili praktické mikrostránky s kalkulačkou ceny zálohování. Využijte i Vy výhod, které služba externího vzdáleného zálohování našim klientům přináší.

Podpora autokonfigurace e-mailového účtu v Mozilla Thunderbird

 • 12.10.2011
 • Kategorie: e-mail

Naše technické oddělení implementovalo na našem poštovním serveru podporu automatické konfigurace poštovního účtu pro poštovního klienta Mozilla Thunderbird. Podpora je podmíněna správou Vaší poštovní domény u naší společnosti.

Představujeme novou generaci e-shopu. Poznejte sílu štítků.

Naše společnost vyvinula nad systémem Dokuwiki elektronický obchod nové generace založený na označování zboží pomocí štítků. Již se nemusíte trápit sepisováním kategorií a podkategorií, náš obchod je štítkově intuitivní. Exporty i importy zařídíme dle Vašich požadavků. Uživatelskou stránku poznejte na Dumini.CZ. Zákulisí obchodu Vám rádi představíme na osobní schůzce.

Spouštíme novou službu. Objednejte si nás na „Servisní den“

Zahájili jsme marketingovou kampaň na naši novou službu „Servisní den“. V rámci Servisního dne vám provedeme kontrolu a nápravu nedostatků ve firemní síti. Výsledky servisního dne dostanete úhledně zabaleny v přehledné PDF zprávě. Samozřejmostí je podpis dohody o ochraně důvěrných informací, tzv. NDA.

Více najdete na stránce služby „Servisní den“ nebo u našeho obchodníka Romana Mazankieviče, tel: +420 548214711.

Nová WWW prezentace WebStep, s.r.o.

 • 29.06.2011
 • Kategorie: Web

Naše společnost spustila novou WWW prezentaci. Stránky jsou postaveny na redakčním systému Dokuwiki a byly vytvořeny ve spolupráci s Marketingovou kanceláří. Realizaci stránek zajistili naši programátoři. Věříme, že Vám nové stránky naší společnosti budou vyhovovat obsahově i na pohled.

SK Líšeň - oficiální stránky fotbalového klubu

 • 29.06.2011
 • Kategorie: Web

WebStep, s.r.o. zprovoznila oficiální stránky fotbalového klubu SK Líšeň. Projekt byl sponzorským příspěvkem fotbalovému klubu ze strany naší společnosti. Redakční systém stránek ClubMaster je postaven na svobodném software Dokuwiki. Umožňuje jednoduchou a přímočarou správu obsahu ze strany realizačních týmů jednotlivých mužstev klubu.

02.02.2017 04.08.2012
Zaměřujeme se na živnostníky a menší a střední společnosti.
Profi helpdesk, garance reakční doby, urgentní výjezdy.
Nízkonákladové služby šetřící čas a peněženky klientů.
Akceptujeme platby v elektronických měnách (Bitcoin).
WebStep, tradice 15 let a tisíce spokojených zákazníků.