840 840 700

Profesionální služby v IT

pro živnostníky, menší a střední společnosti

Správa sítí

Správa počítačových sítí

úsporná a profesionální již od roku 1998

Správa počítačových sítí

Správa sítí nás baví. Vždy nás zajímá co přesně potřebujete, proč to doposud nefungovalo a kde se dá ušetřit. Umíme Vám ulehčit od starostí a ukázat, že IT může být zábavné a že může za málo umět daleko více, než si myslíte. Spočítejte si orientační cenu služby.

Měsíční cena služby: 1.890 Kč 1)

Nechte si předložit cenovou nabídku

Na co zejména dbáme?

  • Na aplikaci bezpečnostních aktualizací.
  • Na správné nastavení firewallů a dalších bezpečnostních mechanismů.
  • Na zálohování a ochranu dat před ztrátou a zcizením.
  • Na monitorování služeb sítě a její spolehlivosti.
  • Na příjemnou a rychlou technickou podporu uživatelů.
  • Na pravidelnou údržbu PC, notebooků a ostatních zařízení.
  • Na minimalizaci nákladů na pořízení a provoz IT.
  • Na individuální přístup k zákazníkovi 2).
  • Na svobodu budoucího výběru technologií.
  • A konečně na pečlivou kontrolu kvality práce a Vaši 100% spokojenost.

Jak nás hodnotí naši zákazníci?

vutbr.jpg prezentace_A_B_09.indd unicredit.jpg edb.jpg

Moravská Zemská knihovna

prezentace_A_B_09.indd

„Se službami společnosti Webstep jsme velmi spokojeni. Využíváme je zejména k řešení speciálních úloh, které přesahují běžnou problematiku správy serverů a sítě a mohu říci, že jsme nikdy nenarazili na problém, který by se díky společnosti WebStep nedal vyřešit.“

Nejste si jisti stavem sítě?

Podrobné informace o správě sítě

TABS:Helpdesk a výjezdy

Helpdesk je nejviditelnější částí služby správa sítě. Prostřednictvím helpdesku nám zasíláte své požadavky, máte možnost sledovat jejich vyřizování a vyřešení. Helpdesk přiřadí Vašim požadavkům unikátní identifikační číslo, prostřednictvím kterého můžete s pracovníky helpdesku dále komunikovat. Na konci měsíce Vám zašleme přehled řešených incidentů.

S ohledem na udržení nízké ceny se snažíme o maximalizaci správy prostřednictvím vzdálené komunikace. Pokud je přesto výjezd nutný, jsou naši kolegové připraveni smluvit si s Vámi takový termín, který Vám bude vyhovovat.

Garance odezvy

Nejlepší servis je takový, který nepotřebujete. Když už ovšem dojde na lámání chleba, pak preferujete garanci rychlé odezvy pracovníků helpdesku. Naši kolegové přiřazují incidentům prioritu dle uvážení a potřeb a požadavků zákazníka. Požadujete-li Váš problém vyřešit s ohledem na jeho důležitost prioritně, stačí nám to v požadavku sdělit, případně se s našim helpdeskem spojit telefonicky, tak abychom se s Vámi mohli operativně domluvit na průběhu řešení.

Správa systémů

I když vše funguje jak má, neznamená to, že naši kolegové zahálí. Vaše systémy jsou bezprostředně monitorovány a je na nich prováděna proaktivní vzdálená údržba, a to v souladu s doporučeními vydanými pro příslušný systém. Udržujeme Vaše systémy v aktualizovaném a bezpečném stavu prostřednictvím aplikace bezpečnostních „záplat“.

Inventarizace

V rámci kontraktu vždy udržujeme perfektní přehled o spravované technice a jejím aplikačním vybavení. Na požádání jsme schopni dodat výkazy s inventarizací Vašeho hardware a software.

Zálohování

Jsme připraveni poskytnout v rámci kontraktu vzdálené zálohování Vašich dat. Ušetříte tak na pořízení zálohovacího řešení a zajistíte tak ochranu Vašich dat před jejich možnou ztrátou spojenou s umístěním v prostorách Vaší společnosti.

A tam kde se vzdálené zálohování nehodí dodáme za bezkonkurenční cenu řešení postavené na open-source SW, které zálohuje bez Vašho přispění a umožní Vám totální kontrolu na pořízenými zálohami a režimem archivace.

Konzultace

České přísloví říká: „Dobrá rada nad zlato“. Ač se mnohdy používá jako klišé, pak v případě investic do IT platí nadvakrát. Jednou učiněný krok nesprávným směrem Vás může s ohledem na následné investice přijít velmi draho. Naši zákazníci u nás mají vždy dveře otevřené, konzultace poskytujeme jako běžnou součást ostatních služeb. Nacházíme otevřená a svobodná řešení … ku prospěchu a nezávislosti zákazníka.

Nákup HW a SW

Přestože se naše společnost neprofiluje jako obchodní organizace, dodáváme našim zákazníkům SW a HW s vysokou přidanou hodnotou. Zákazníci služby Správa sítě ušetří na servisních smlouvám k jednotlivým kusům HW. Námi dodaný HW pokrýváme servisem v rámci kontraktu. Samozřejmostí je bezasistenční vyřízení případného záručního a pozáručního servisu a maximální snaha o udržení havarovaného řešení v alespoň provizorním provozu.

V rámci služby Správa sítě nabízíme také výhodné podmínky pronájmu malých a energeticky nenáročných serverů. Pořízení funkční síťové infrastruktury je tak otázkou měsíčních plateb.

1) Cena služby je uvedena bez DPH. Cena je orientační.
2) Konkrétní rozsah a režim poskytování služby je vždy závislý na přáních a možnostech zákazníka a jeho určení je jak nezbytnou součástí jednání před uzavřením smlouvy, tak součástí běžného výkonu služby.
Zaměřujeme se na živnostníky a menší a střední společnosti.
Profi helpdesk, garance reakční doby, urgentní výjezdy.
Nízkonákladové služby šetřící čas a peněženky klientů.
Akceptujeme platby v elektronických měnách (Bitcoin).
WebStep, tradice 15 let a tisíce spokojených zákazníků.