840 840 700

Profesionální služby v IT

pro živnostníky, menší a střední společnosti

Správa sítě

Snížíme Vaše náklady, zabezpečíme Vaše data, pohlídáme Vaši síť. Outsourcing IT a profesionální správu sítě nabízíme v plném rozsahu v bezkonkurenční kvalitě.

Co Vám přinášíme?

 • Garanci rychlého zásahu a hodinové sazby.
 • Monitoring funkčnosti a bezpečnosti sítě.
 • Vzdálenou opravu systému bez vaší asistence.
 • Správné nastavení dle bezpečnostních zásad.
 • Minimalizaci nepříjemných ztrát a kiksů.
 • Ochranu před interními nezbezpečími.
 • Perfektní přehled o činnosti správce.
 • Dokumentování zásahů na síti.

Jak to funguje?

 1. 1 Dáme kvalifikovanou nabídku
  Na základě výsledků testu vaší sítě a naší osobní návštěvy předložíme nabídku a návrh závazné objednávky.
 2. 2 Uděláme vstupní audit
  Po uzavření kontraktu zahájí náš technik detailní audit stavu a služeb vaší sítě a vše zapíše do písemné evidence.
 3. 3 Převezmeme síť
  Dle připraveného plánu převzetí sítě bezpečně převezmeme kontrolu nad Vaší sítí.

Akční balíček

 • za 2 390 Kč měsíčně

U nás je profesionální správa sítě dostupná opravdu všem. Vyřešte si vaše IT problémy měsíčním paušálem – a budete mít čas na svůj byznys.

 • Správa serveru (2h měsíčně)
 • Kredit 2h práce technika
 • Profesionální helpdesk a garance rychlosti zásahu
 • Vzdálené zálohování dat do 100GB
 • Hosting www stránek a mailboxů
 • Monitoring a inventarizace hardware a software
 • Měsíční výkazy o provedených pracích.

Váháte? Chcete vědět více podrobností? Volejte našeho obchodníka: 840 840 700

Naši zákazníci o nás

Konzulta Brno a.s. a Konzulta Real a.s.

„Společnost Webstep nám více než 10 let poskytuje služby správy serverů a internetovou konektivitu - k naší plné spokojenosti. Můžeme potvrdit jejich vysokou profesionalitu a spolehlivost.“

zobrazit všechny

Hledáte pomoc se správou sítě?

Podrobné informace o správě sítě

TABS:Helpdesk

Helpdesk je nejviditelnější částí služby správa sítě. Prostřednictvím helpdesku nám zasíláte své požadavky, máte možnost sledovat jejich vyřizování a vyřešení. Helpdesk přiřadí Vašim požadavkům unikátní identifikační číslo, prostřednictvím kterého můžete s pracovníky helpdesku dále komunikovat. Na konci měsíce Vám zašleme přehled řešených incidentů.

Garance odezvy

Nejlepší servis je takový, který nepotřebujete. Když už ovšem dojde na lámání chleba, pak preferujete garanci rychlé odezvy pracovníků helpdesku. Naši kolegové přiřazují incidentům prioritu dle uvážení a potřeb a požadavků zákazníka. Požadujete-li Váš problém vyřešit s ohledem na jeho důležitost prioritně, stačí nám to v požadavku sdělit, případně se s našim helpdeskem spojit telefonicky, tak abychom se s Vámi mohli operativně domluvit na průběhu řešení.

Správa systémů

I když vše funguje jak má, neznamená to, že naši kolegové zahálí. Vaše systémy jsou bezprostředně monitorovány a je na nich prováděna proaktivní vzdálená údržba, a to v souladu s doporučeními vydanými pro příslušný systém. Udržujeme Vaše systémy v aktualizovaném a bezpečném stavu prostřednictvím aplikace bezpečnostních „záplat“.

Inventarizace

V rámci kontraktu vždy udržujeme perfektní přehled o spravované technice a jejím aplikačním vybavení. Na požádání jsme schopni dodat výkazy s inventarizací Vašeho hardware a software.

Zálohování

Jsme připraveni poskytnout v rámci kontraktu vzdálené zálohování Vašich dat. Ušetříte tak na pořízení zálohovacího řešení a zajistíte tak ochranu Vašich dat před jejich možnou ztrátou spojenou s umístěním v prostorách Vaší společnosti.

Výjezdy

S ohledem na udržení nízké ceny se snažíme o maximalizaci správy prostřednictvím vzdálené komunikace. Taktéž naše soustředění se na region Brna a okolí nám umožňuje zachovat nízké náklady při nutných výjezdech. Pokud je přesto výjezd nutný, jsou naši kolegové připraveni smluvit si s Vámi takový termín, který Vám bude vyhovovat. Cena za výjezd do okolí Brna činí 7 Kč/km a ~150 Kč/h strávenou dopravou technika.

Konzultace

České přísloví říká: „Dobrá rada nad zlato“. Ač se mnohdy používá jako klišé, pak v případě investic do IT platí nadvakrát. Jednou učiněný krok nesprávným směrem Vás může s ohledem na následné investice přijít velmi draho. Naši zákazníci u nás mají vždy dveře otevřené, konzultace poskytujeme jako běžnou součást ostatních služeb. Nacházíme otevřená a svobodná řešení … ku prospěchu a nezávislosti zákazníka.

Nákup HW a SW

Přestože se naše společnost neprofiluje jako obchodní organizace, dodáváme našim zákazníkům SW a HW s vysokou přidanou hodnotou. Zákazníci služby Správa sítě ušetří na servisních smlouvám k jednotlivým kusům HW. Námi dodaný HW pokrýváme servisem v rámci kontraktu. Samozřejmostí je bezasistenční vyřízení případného záručního a pozáručního servisu a maximální snaha o udržení havarovaného řešení v alespoň provizorním provozu.

V rámci služby Správa sítě nabízíme také výhodné podmínky pronájmu malých a energeticky nenáročných serverů. Pořízení funkční síťové infrastruktury je tak otázkou měsíčních plateb.

10 důvodů pro outsourcing IT

 1. 1Úspora Vašich nákladů

Platíte pouze samotné servisní zásahy či poradenství. Díky detailním výkazům práce za daný měsíc budete mít perfektní přehled, kolik Vás služba stojí a kolik financí šetříte.

 1. 2Zastupitelnost

Máme celý tým profesionálů a nehrozí tedy, že se dostanete do problémů ve spojení s dovolenou či onemocněním jednotlivce. Více hlav víc ví – platíte vždy stejnou částku, ale máte k dispozici celý tým odborníků na různé problematiky.

 1. 3Žádná kancelář ani investice do nástrojů

S námi ušetříte jak prostor (kancelář, stůl, křeslo) tak hlavně odpadnou potřebné investice do nástrojů a servisních aplikací. Tyto nástroje a technologie máme my a to ty nejnovější. Vždy k Vašim službám.

 1. 4Efektivita

Vaši síť jsme schopní z drtivé většiny případů efektivně hlídat a spravovat přes vzdálenou správu, tedy v reálném čase při vzniku problému. V případě potřeba jsme schopni garantovat pohotovostní výjezd do 4 hod od nahlášení závady.

 1. 5Obchodní vztah

Budeme s Vámi vázáni obchodní smlouvou, která Vám zaručuje za každých podmínek odvedení práce v té nejvyšší možné kvalitě. Nebudeme zatíženi Vaším pracovním prostředím a kolektivem – jsme tedy nezávislí a přímo zodpovědní vedení společnosti (nasazení monitoringu zaměstnanců, řešení případných rizik ze zaměstnaneckých konfliktů ohrožující chod a data společnosti)

 1. 8Přesunutí odpovědnosti

Plně převezmeme odpovědnost za Vaší počítačovou síť – od drobných komplikací typu připojení až po serverové řešení. Vám tedy odpadne tato starost – podobně jako se servisem Vašeho vozu.

 1. 7Držíme krok s dobou

Pohybujeme se ve velmi konkurenčním prostředí a i kvůli tomu musíme disponovat těmi nejnovějšími technologiemi. Tyto technologie mohou výrazně pomoci i Vašemu byznysu a to bez jakýchkoliv dalších investic – tyto investice děláme my.

 1. 8Dokumentace

Pečlivě dokumentujeme provedené zásahy. Víme tak, kdy se co na Vaší síti změnilo, jaké byly problémy, a to nám pomáhá vyhnout se možným budoucím problémům.

 1. 9Zaměřte se na Váš byznys

Nedělejte si již starosti s vlastním IT. Váš byznys je jiný. Soustřeďte se na něj, my se budeme starat o to, aby Vaše síť odpovídala růstu a požadavkům vaší firmy

 1. ADoporučení při rozvoji IT

Máme možnost srovnání. Víme, co Vám pomůže a co nikoliv. Co ušetří, zvýší spolehlivost, ochrání lépe Vaše data. Naše doporučení vycházejí z poznatků, které získáváme dlouhodobým poskytováním naší služby mnoha klientů. Umíme se na věci podívat v dlouhodobém horizontu a zásadně tak ochránit Vaše investice do infrastruktury.

Zaměřujeme se na živnostníky a menší a střední společnosti.
Profi helpdesk, garance reakční doby, urgentní výjezdy.
Nízkonákladové služby šetřící čas a peněženky klientů.
Akceptujeme platby v elektronických měnách (Bitcoin).
WebStep, tradice 15 let a tisíce spokojených zákazníků.