840 840 700

Profesionální služby v IT

pro živnostníky, menší a střední společnosti

Web

výroba internetových stránek

pro malé a střední společnosti

Weby pro střední a malé firmy děláme již 14 let. Víme, co který segment potřebuje, jak fungují webové aplikace a kde vás zákazníci budou hledat.

Proč využít služby WebStepu?

 • Zajišťujeme komplexní službu, analýzou požadavku počínaje, zajištěním grafického a marketingového know-how, zajištěním poutavých textů, přes vývoj a nasazení, provoz a údržbu obsahu a profesionálním helpdeskem konče.
 • Obsah si udržujete sami pomocí systému správy obsahu nebo nás o jeho údržbu požádáte.
 • Dodržujeme termíny, ctíme standardy.
 • Dokážeme stránky „oživit“ požadovanou funkcionalitou, provázat s Vaším interním SW, vyvíjíme malé informační systémy, viz Programování.
 • 12-ti měsíční provoz a aktualizace stránek zdarma!
 • Víte, kde nás najdete, jsme 14-tým rokem fungující „kamenná“ firma z centra Brna. Rozumíme malým a středním podnikatelům, rozumíme Brnu.

Jak to funguje?

 • 1 Na základě požadavku, případně osobní schůzky, a na základě Vámi akceptovaných doporučení a postupů z naší strany, zašleme orientační nabídku obsahující cenu za požadovaný web vč. termínu, ve kterém garantujeme jeho výrobu.
 • 2 Po akceptaci nabídky si od Vás vyžádáme dostupné firemní materiály.
 • 3 Ve spolupráci s grafikem a marketingovou kanceláří předložíme ke schválení design a texty.
 • 4 Následuje výroba stránek, kterou může zákazník průběžně sledovat.
 • 5 Stránky jsou předány k otestování a po schválení jsou nasazeny do provozu.

Akční balíček

 • od 1 890 Kč za Web

V začátku podnikání je každá koruna dobrá. Naše společnost přichází se speciální nabídkou. Spojte své podnikání s naším a neplaťte za výrobu moderního webu horentní sumy. Jediné, co od Vás požadujeme, abyste své stránky provozovali na našem serveru minimálně po dobu 24 měsíců.

 • Výroba webových stránek (do 10 stránek) + 5 mailboxů.
 • Nasazení bezplatné grafické šablony.
 • Systém pro laickou správu obsahu.
 • Hezká URL, SEO optimalizace.
 • Garance bezplatné aktualizace po dobu 12-ti měsíců.
 • Měsíční provoz jen 300,- Kč

Poptávka - web jen za 1.890,- Kč

Naši zákazníci o nás

SK Líšeň

„Přestože výroba nových stránek SK Líšeň nebyla klasická zakázka, počínala si společnost WebStep od počátku zcela profesionálně a vyrobené WWW stránky plně odpovídají naším požadavkům. Chci tímto vyjádřit společnosti WebStep uznání za její práci na stránkách a v oblasti marketingu a poděkovat, že takto sponzorsky vypomohla v oblasti, ve které je o kvalitní řešení s ohledem na podfinancovanost sportu nouze.“
 • Ing. Karel Hladiš, CSc., předseda fotbalového klubu

zobrazit všechny

Pomůžeme i Vám

Podrobné informace o poskytovaný službách

TABS:Výroba stránek

Naše společnost se věnuje vývoji WWW stránek již od svého založení. Výrobu webových stránek chápeme jako komplexní proces, pro jehož úspěšnost je kritická důkladná analýza požadavku zákazníka a konzultace, tak aby výsledek naplnil v dlouhodobém horizontu klientovo očekávání. Přestože se proces výroby stránek skládá z mnoha dílčích expertních činností, umožňuje nám naše zacílení na malou a střední klientelu z Brna okolí zvolit objem dodávky, který umožní výrobu moderní WWW stránek i začínajícím podnikatelům nebo samostatným živnostníkům.

Grafické práce

Máte-li představu, že Vaše nové stránky mají návštěvníka zaujmout novým neotřelým designem, že mají respektovat Vaše firemní barvy a firemní filosofii, že budou dobře čitelné na mobilních zařízeních, pak se nevyhnete otázce řešení designu stránek. Naše společnost spolupracuje s ohledem na neotřelost s mnoha grafiky a podle Vaší náročnosti a přibližné představy zvolíme vhodný grafický styl. My dodáváme, vy připomínkujete.

Marketingová analýza

Jste si jisti, že Vaše stránky oslovují tu správnou klientelu? A že ji oslovují správným jazykem? Chcete mít jistotu, že nevykládáte peníze na výrobu stránek neefektivně. Nechte si od našich partnerů z Marketingové kanceláře zpracovat analýzu, která s použitím moderních postupů odhalí, na co byste se měli ve svých stránek zaměřit a co naopak není pro jejich úspěšné provozování podstatné. Marketingovou analýzu dodáme v úhledném PDF balení a je jen na Vás, nakolik se budete řídit jejími doporučeními.

Poutavé texty a SEO

Copywriting, tedy umění psát poutavé texty je základem úspěšných webových stránek. Jen zřídkakdy umí zákazník sám sdělit návštěvníkovi vhodné informace vhodnou formou. Nevhodně zvolené texty mohou zpochybnit dobrý dojem, který Váš návštěvník získá ze stránek vybavených kvalitní grafikou a vhodným umístěním a skladbou služeb a produktů. Neponechávejte nic náhodě a žádejte pro sebe asistenci kvalitního copywritera, víme koho vybrat a koho oslovit.

Provozování stránek

Naše společnost nabízí širokou paletu služeb zahrnující administraci velkého množství firemních serverů a služeb. Zkušenosti, které správou sítí a serverů získáváme zúročujeme při poskytování hostingových služeb. Budou-li Vaše stránky provozovány u nás, máte garanci živé telefonistky a okamžitého helpdesku za konkurenceschopnou cenu. A v kterémkoliv okamžiku nás můžete požádat o správu jejich obsahu. Víme, co podnikání vyžaduje a umíme se tomu přizpůsobit.

Redakční systémy

Dlouhodobě se věnujeme vývoji a výběru redakčních systémů (také systémy správy obsahu - CMS - content management systems). Od konkurence se odlišujeme tím, že Vás nevážeme na vlastní RS, ale vybíráme z nejvhodnějších na trhu dostupných a otevřených, tedy bezplatných redakčních systémů. Redakční systémy mohou být velmi různé, jednoduché či komplexní, změřené na obsah či vzhled, více či méně rozšiřitelné o další funkcionalitu. Vhodný výběr redakčního systému zajistí, že nepůjdeme s „kanónem na vrabce“. Více informací o redakčních systémech naleznete na stránce o systémech správy obsahu.

Zaměřujeme se na živnostníky a menší a střední společnosti.
Profi helpdesk, garance reakční doby, urgentní výjezdy.
Nízkonákladové služby šetřící čas a peněženky klientů.
Akceptujeme platby v elektronických měnách (Bitcoin).
WebStep, tradice 15 let a tisíce spokojených zákazníků.