840 840 700

Profesionální služby v IT

pro živnostníky, menší a střední společnosti

Systém správy obsahu

Profesionální výroba, svépomocná správa obsahu.

Profesionální výroba

Webová prezentace je dnes samozřejmostí a nutností. S rostoucí důležitostí webu se prakticky zcela upustilo od vytváření “webovek” svépomocí psaním HTML kódu. Dnes tento úkol svěřujete téměř výhradně do rukou specializovaných firem. Není zbytí – pro vytvoření moderního webu jsou nutné znalosti designu, typografie, přístupnosti, programování… funkčnost se musí vyzkoušet a zaručit pro několik platforem a prohlížečů, až po speciální styly pro chytřejší mobilní telefony…

Výroba stránek svépomocí však měla svou výhodu. Změnu telefonního čísla na recepci, přidání novinky či jiného obsahu, jste si mohli provést sami, sice ne vždy úplně snadno, ale s trochou snahy to možné bylo i bez kontaktování “výrobce”.

Svépomocná správa obsahu

V ideálním světě by se tyto dva přístupy spojily – necháte si profesionálně zpracovat webovou stránku se všemi náležitostmi, ale zároveň budete mít velice jednoduchý přístup ke změnám – nejlépe tak jednoduše, jak jsme zvyklí z editace textových dokumentů. Přesně toto vám umožní CMS.

CMS není žádná teoretická zkratka, ale Content Management System – Systém pro správu obsahu. S jeho pomocí můžete pohodlně skrze běžný prohlížeč upravovat obsah svých webových stránek. Níže najdete přehled systémů CMS, které nejčastěji implementujeme.

  • WebSite Baker - malé a střední firemní prezentace
  • Dokuwiki - informační weby se štábní kulturou

Pomůžeme i Vám

Zaměřujeme se na živnostníky a menší a střední společnosti.
Profi helpdesk, garance reakční doby, urgentní výjezdy.
Nízkonákladové služby šetřící čas a peněženky klientů.
Akceptujeme platby v elektronických měnách (Bitcoin).
WebStep, tradice 15 let a tisíce spokojených zákazníků.