840 840 700

Profesionální služby v IT

pro živnostníky, menší a střední společnosti

Web a mobilní zařízení

Jste si jisti, že jsou Vaše stránky dobře dostupné i z přenosných dotykových zařízení (iPad, Android)? Chcete využít symbiózu webu a mobilních zařízení pro pořizování dat v terénu?

Kde je odlišnost?

Mobilní zařízení se stávají hitem dneška. Užívání mobilních zařízení k práci s webem s sebou přináší některé odlišnosti. Oproti klasickým monitorům je k dispozici méně místa a ovládání je řešeno jako dotykové.

Dotykové ovládání nerozlišuje pohyb „myši“ a kliknutí myši, což přináší možné problémy při ovládání stránek. Ovládání prstem také není zdaleka tak přesné jako ovládání myší, proto by stránky měly být psány velkým písmem s výraznými a dobře ohraničenými odkazy. Mobilní zařízení jsou často užívány při nevhodném světle, na slunci, proto by stránky měly svým kontrastem tento fakt zohledňovat. To je jen část z doporučení, která můžeme implementovat do vašich stávajících stránek.

Čeho se optimalizace dotkne?

  • „Facelift“ či redesign stránek.
  • Zvětšení písma.
  • Úprava menu.
  • Zvýraznění odkazů.
  • Úprava barev (kontrast)
  • Zjednodušení obsahu.

Pořizování dat v terénu

Používání mobilních zařízení přináší také nové možnosti při práci s webem, zejména pak v oblasti mobilního pořizování dat. Naše společnost je schopna připravit Vám moderní rozhraní pro práci s daty, které vám umožní terénní sběr dat prostřednictvím vašich webových stránek.

Poptejte u nás modernizaci vašich stránek

Zaměřujeme se na živnostníky a menší a střední společnosti.
Profi helpdesk, garance reakční doby, urgentní výjezdy.
Nízkonákladové služby šetřící čas a peněženky klientů.
Akceptujeme platby v elektronických měnách (Bitcoin).
WebStep, tradice 15 let a tisíce spokojených zákazníků.