WEBSTEP služby

Pokračování

Co nabízíme?

Naše služby zahrnují vše, co zrovna v IT potřebujete

Vyřešit zálohování, nastavit servery, opravit tiskárnu, zabezpečit počítače před viry, komunikovat s dodavateli. Tohle všechno je pro nás hračka a zvládneme toho mnohem víc. Zároveň Vám nevnutíme nic zbytečného, dostanete přesně to, co Váš byznys vyžaduje.

Co umíme?

Základní šestice našich dovedností

Uživatelský helpdesk

Prostřednictvím helpdesku nám zasíláte své požadavky nebo hlásíte potíže. My pak vše rychle vyřešíme k Vaší spokojenosti. Komunikujete s konkrétními odborníky, s žádným robotem.

Správa serverů

Servery jsou srdcem Vaší počítačové sítě. Proto je potřeba se o něj starat s maximální péčí. Námi navržené a spravované servery jsou spolehlivé, výkonné a hlavně bezpečné.

Správa cloudU

Cloudové řešení je ideální v případě, kdy potřebujete IT služby, ale neplánujete větší počáteční investice. Námi nabízené cloudy jsou dynamické, výkonné a garantujeme nepřetržitou dostupnost.

Správa PC a tiskáren

Poradíme Vám s nákupem nových počítačů, tiskáren a dalšího hardwarového i softwarového vybavení. Vše pak zapojíme do celofiremní sítě. Samozřejmostí je i vyřízení případného záručního a pozáručního servisu.

Funkční internet

Snad každého někdy trápí nefunkční internet nebo vypadávající wi-fi připojení. Svěřte nám své internetové připojení a my všechny problémy odstraníme.

Zálohování dat

Připravíme Vám na míru vzdálené zálohování Vašich dat. Ušetříte tak na pořízení zálohovacího řešení a zajistíte tak ochranu Vašich dat před jejich možnou ztrátou.

Naše případovky

S čím vším můžeme pomoci i vám?

Migrace stovek mailových schránek: hotovo za půl hodiny

Historie jedné z nejstarších českých chemických fakult se začala psát už v roce 1911, v obnovené podobě pak existuje od roku 1992. Fakulta v současné době sídlí v kampusu Pod Palackého vrchem v Brně. Úzce spolupracuje s množstvím významných institucí, jako jsou Polymer Institute Brno, Přírodovědecká fakulta MU nebo ústavy Akademie věd ČR. Absolventi se uplatňují jak ve výzkumné, tak výrobní sféře, ve státní správě, na manažerských postech v Česku i v zahraničí. Na fakultě studuje okolo 900 studentů.

Detail případové studie

Virtuální server v cloudu: Homeoffice bez kompromisů

Zákazníkem je přední česká daňová a účetní konzultanská společnost poskytující komplexní poradenské služby v oblasti přímých i nepřímých daní, a to českým i zahraničním společnostem a fyzickým osobám. Po celé republice má společnost několik poboček, zaměstnanci proto často cestují. Ve společnosti je proto běžný homeoffice.

Detail případové studie

Všechny případové studie

Jak vám pomůžeme vyřešit firemní IT?

Na úplném začátku nás prostě kontaktujte. Ničeho se nebojte, neukousneme Vás. Úplně nám bude stačit, pokud nám budete věnovat hodinu Vašeho času a my Vám co nejdříve připravíme konkrétní řešení a cenovou nabídku. Pokud si plácneme, provedeme vstupní audit a následně převezmeme vše do naší péče. Naším cílem je, abyste byli kompletně osvobozeni od starostí s IT.

  1. Kontaktujte nás
  2. Hodinová konzultace zdarma
  3. Návrh konkrétního řešení a cenová nabídka do 24 hodin.
  4. Vstupní audit

Chci vyřešit IT jednou pro vždy

„Společnost Webstep je pro nás synonymem spolehlivého a pružného partnera v Linuxovém světě. Jasná a rychlá domluva požadavků, hbitá realizace v solidní kvalitě, příznivá cena, osobní přístup, software open-source a tedy zdarma, … těžko bych hledal slabinu naší letité spolupráce. Více takových firem na trhu.“

Jan Brada | systémový integrátor Vysoké učení technické v Brně

„Rád bych pochválil „kluky“ za to, jak se podařilo vyřešit tu Abru. Sice to není „Linuxácky“ čisté řešení, ale funguje to spolehlivě a hlavně velice svižně, nemluvě o možnosti vzdáleného přístupu. Opravdu jsme velice spokojeni.“

Zbyněk Jelínek | jednatel DMT Jelinek s.r.o.

geosan logo

„Se službami WebStep s.r.o. jsme spokojeni. Cením si také toho, že při odstraňování problémů dostávám od příslušného pracovníka odpovědi i na ty „nejhloupější“ otázky. Po letech se tak ze mne stal člověk, který alespoň trochu zná základní terminologii a vzdáleně chápe, co se v počítači a jeho okolí děje.“

Petr Beneš | jednatel GEOSAN spol. s.r.o.

Všechny reference

Jistota

Používáme ověřené a progresivní technologie

Objevujeme efektivní řešení každodenních problémů v IT. Nemáme rádi úzkou specializaci a závislost na technologiích. Víme, co zdokonalit a kde ušetřit. Pomáháme vám soustředit se na vlastní byznys. Zajišťujeme chytrá řešení, která fungují, nebolí vaši peněženku a o která se nemusíte starat.

Ozvěte se nám

Pojďte do toho s námi

Chci vyřešit IT